Get Adobe Flash player
Imieniny
: Urszuli Hilarego
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Przedszkoliada

26.05.18r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Przedszkoliadzie.

W tym roku przedszkole reprezentowały dzieci z rodzicami z grup "Pszczółki", "Dzwoneczki" i "Krasnoludki". W tym roku pogoda dopisała i konkurencje sportowe odbyły się na nowym boisku za bazą PKS. Różnorodne konkurencje sportowe wśród uczestników obudziły ducha walki i uśmiech na twarzach. Na koniec zmagań sportowych dzieci zostały odznaczone medalami  i otrzymały upominki.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 16:42)

Więcej…

 

postheadericon Finał programu "Czyste powietrze wokół nas"

Dnia 25.05 dzieci z grupy "Dzwoneczki" w sposób uroczysty zakończyły realizację programu "czyste powietrze wokół nas". Z tej okazji dzieci odwiedził Dinuś, który sprawdził czego dzieci się nauczyły.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:21)

Więcej…

 

postheadericon Festyn Rodzinny

Od wielu lat tradycją naszego przedszkola jest organizowanie dla rodziców i dzieci "Festynu Rodzinnego". Jest to uroczystość łącząca święto mamy, taty i dziecka. W tym roku odbył się on 24.05.18r.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:07)

Więcej…

 

postheadericon Wizyta w gabinecie stomatologicznym

W ramach działań profilaktycznych dzieci z grup "Biedroneczki", "Muchomorki", "Pszczółki" i "Krasnoludki" odwiedziły gabinet stomatologiczny "Nowy Uśmiech". Pani doktor w bardzo ciekawy sposób opowiedziała przedszkolakom w jaki sposób dbać o zęby i wytłumaczyła etapy ich leczenia. Opowiedziała  o swojej pracy, zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, sprzętem, urządzeniami  i narzędziami dentystycznymi. Miłe przyjęcie w gabinecie stomatologicznym i panująca swobodna atmosfera sprzyjały nabieraniu ufności dzieci do dentysty.

Serdecznie dziękujemy pani doktor Karolinie Sankowskiej za ciepłe przyjęcie i  poświęcony czas.

 

postheadericon Audycja muzyczna

W kwietniu 5 i 6-latki wzięły udział w audycji muzycznej organizowanej przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie. Audycja miała na celu rozbudzić zainteresowanie muzyką, przybliżyć dzieciom wygląd, brzmienie instrumentów oraz zapoznać je ze sposobem grania na niektórych z nich. Audycja przeprowadzona była w bardzo ciekawy sposób angażując dzieci do śpiewania.

 

postheadericon "Biedroneczki" uczą się programować

Dzieci z grupy "Biedroneczki" od kilku miesięcy poprzez realizują Ogólnopolski Program Uczymy Dzieci Programować. Celem przeprowadzonych zajęć jest świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania do zajęć dydaktycznych. Zabawa połączona z nauką to doskonały sposób na poszerzanie umiejętności i rozwijanie zdolności dzieci.

 

postheadericon Wycieczka integracyjna dla dzieci i rodziców z grupy "Krasnoludki"

Dnia 13.05.18r. dzieci, rodzice i pani Dorota z grupy "Krasnoludki" pojechali na wycieczkę do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. W programie wycieczki było zwiedzanie Jura Parku, objazd po zwierzyńcu Bałtowskim, wizyta w wiosce Czarownic i prehistorycznym oceanarium oraz oglądanie polskich zamków w miniaturze. Pobyt w Bałtowie zwieńczyły swobodne zabawy w Parku Rozrywki. Miny dzieci i rodziców zdradzały ogromną radość w tym miejscu. Gorąco dziękujemy panu Arturowi za pilotowanie tej wspaniałej przygody.

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj18