Get Adobe Flash player
Imieniny
: Marii Napoleona
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Wyjście do apteki

Pod koniec kwietnia dzieci z grupy "Biedroneczki" w ramach realizacji tematu dotyczącego dbania o zdrowie wybrały się do Apteki Słonecznej. Tam dzięki uprzejmości p. Asi mamy Zosi przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób i przy pomocy jakich urządzeń robione są maści i kremy. Pani farmaceutka opowiedziała o rodzajach leków, przyczynach ich przyjmowania oraz przestrzegła dzieci przed samodzielnym ich zażywaniem.

 

postheadericon Wycieczka do Multicentrum i Biblioteki Barwnej w Białej Podlaskiej

5 i 6 latki na przełomie kwietnia i maja wybrały się na wycieczkę do Multicentrum i Biblioteki Barwnej w Białej Podlaskiej. MulitCentrum to interaktywna placówka dydaktyczna, która korzysta z najnowszych osiągnięć technologii informatycznych w celach edukacyjnych. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach językowych, przyrodniczych i technicznych. Robiły eksperymenty, poznawały sekrety zwierząt i tworzyły  własne  modele z klocków K'Nex.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:14)

Więcej…

 

postheadericon "Biedroneczki" i "Muchomorki" badają glebę

24.04.18r. dzieci z grupy "Biedroneczki" i "Muchomorki" poznały właściwości gleby pod czujnym okiem pana Michała nauczyciela geografii z Zespołu Szkół  nr 3.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:36)

Więcej…

 

postheadericon Spotkanie z pielęgniarką

25 kwietnia dzieci z grupy Pszczółki udały się do przychodni rejonowej na spotkanie z pielęgniarką. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia . Zademonstrowała niektóre proste zabiegi, np. założenie opatrunku, a nawet mierzenie ciśnienia. Demonstracja stetoskopu i możliwość wysłuchania bicia swojego serca budziła w nas zainteresowanie, natomiast strzykawka (choć bez igły i w opakowaniu)– lęk.

 

postheadericon Przedszkole Roku 2018

 


Kochani Rodzice!

Nasze przedszkole bierze udział

w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego

Przedszkole Roku 2018”.

Mamy nadzieję, że jesteście Państwo zadowoleni

z działań naszej placówki i WIECIE, że jest to

NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE

W MIEŚCIE ŁUKOWIE.

Głosujcie na nas!

SMS pod nr 72355 o treści KLP.269

Świetna Kadra, super Dzieciaki,

to nasze przedszkole!

Do Plebiscytu Kuriera Lubelskiego na „Najlepszego Nauczyciela 2018” została zgłoszona Pani Dorota Jońska oraz jej grupa „Krasnoludki”, w Plebiscycie na „Najlepszą Grupę 2018”. Prosimy o głosy!

Głos na Panią Dorotę Jońską wysyłamy SMS-em pod nr 72355 o treści KLN.408

Głos na grupę „Krasnoludki” wysyłamy SMS-em pod nr 72355 o treści KLGR.95

Poprawiony (poniedziałek, 16 kwietnia 2018 20:18)

 

postheadericon Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

Dnia 11.04. 18r. dzieci z grupy "Pszczółki" wzięły udział  Niebieskim Biegu w ramach akcji „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”. Celem imprezy było: promowanie wiedzy o autyzmie, wpisanie się w kwietniowe międzynarodowe działania popularyzujące edukację w kwestii autyzmu, promowanie biegania jako najprostszej formy ruchu i rekreacji fizycznej,
integrowanie mieszkańców miasta wokół zagadnienia autyzmu.

Poprawiony (poniedziałek, 30 kwietnia 2018 11:04)

 

postheadericon Konkurs plastyczny pt. „Łukowski PKS pomaga spełniać marzenia”

Po raz czwarty dzieci z naszego przedszkola z ogromną radością i zaangażowaniem wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez PKS Łuków. W tym roku odbył się on pod hasłem „Łukowski PKS pomaga spełniać marzenia”. Zadaniem przedszkolaków było przedstawienie w formie plastycznej zakończenia noweli „Janko Muzykant”. 13 marca w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta, odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Nagrodą główną  jest wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, gdzie dzieci będą mogły zwiedzić JuraPark, Zwierzyniec, Sabatówkę oraz Polskę w Miniaturze.

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj23