Get Adobe Flash player
Imieniny
: Teresy Jadwigi
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Warsztaty Sensoplastyczne

W ramach realizacji projektu "Drużyna Superbohaterów" panie Monika Zarzycka i Joanna Plewka zorganizowały i przeprowadziły zajęcia prowadzone metodą Sensoplastyki dla chętnych dzieci z miasta Łuków. "Legalne brudzenie" odbyło się w Szkole Podstawowe nr 2 w Łukowie i połączone było ze zbiórką darów dla dzieci z Domu Dziecka w Łukowie.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:00)

Więcej…

 

postheadericon Wyjście do Straży Pożarnej

Dnia 10 maja 2018 roku, dzieci z grupy Pszczółki i Muchomorki wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, aby poznać tajniki pracy strażaków.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:03)

Więcej…

 

postheadericon XXV uliczne biegi 3-majowe

W tym roku już po raz XXV na ulicach naszego miasta odbyły się Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków.

Tradycyjnie dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie i licznie wzięły w nich udział. W kategorii bieg "Krasnala" uczestniczyły dzieci z grup: "Krasnoludki", "Pszczółki", "Biedroneczki", "Dzwoneczki" a nawet najmłodsze w przedszkolu "Motylki". Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało medal.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:30)

Więcej…

 

postheadericon Wyjście do apteki

Pod koniec kwietnia dzieci z grupy "Biedroneczki" w ramach realizacji tematu dotyczącego dbania o zdrowie wybrały się do Apteki Słonecznej. Tam dzięki uprzejmości p. Asi mamy Zosi przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób i przy pomocy jakich urządzeń robione są maści i kremy. Pani farmaceutka opowiedziała o rodzajach leków, przyczynach ich przyjmowania oraz przestrzegła dzieci przed samodzielnym ich zażywaniem.

 

postheadericon Wycieczka do Multicentrum i Biblioteki Barwnej w Białej Podlaskiej

5 i 6 latki na przełomie kwietnia i maja wybrały się na wycieczkę do Multicentrum i Biblioteki Barwnej w Białej Podlaskiej. MulitCentrum to interaktywna placówka dydaktyczna, która korzysta z najnowszych osiągnięć technologii informatycznych w celach edukacyjnych. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach językowych, przyrodniczych i technicznych. Robiły eksperymenty, poznawały sekrety zwierząt i tworzyły  własne  modele z klocków K'Nex.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:14)

Więcej…

 

postheadericon "Biedroneczki" i "Muchomorki" badają glebę

24.04.18r. dzieci z grupy "Biedroneczki" i "Muchomorki" poznały właściwości gleby pod czujnym okiem pana Michała nauczyciela geografii z Zespołu Szkół  nr 3.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:36)

Więcej…

 

postheadericon Spotkanie z pielęgniarką

25 kwietnia dzieci z grupy Pszczółki udały się do przychodni rejonowej na spotkanie z pielęgniarką. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia . Zademonstrowała niektóre proste zabiegi, np. założenie opatrunku, a nawet mierzenie ciśnienia. Demonstracja stetoskopu i możliwość wysłuchania bicia swojego serca budziła w nas zainteresowanie, natomiast strzykawka (choć bez igły i w opakowaniu)– lęk.

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj95
mod_vvisit_counterWczoraj81