Get Adobe Flash player
Imieniny
: Agnieszki Jaroslawa
Ścieżka powrotu
Strona główna
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Akcja Cała Polska Czyta Dzieciom z udziałem strażaków z OSP w Nurzynie i Karwowie

Dnia 31.05.17r. w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom oraz wstępie do obchodów Dnia Dziecka na placu przedszkolnym odbyło się spotkanie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie i Karwowie.

Poprawiony (poniedziałek, 12 czerwca 2017 21:02)

Więcej…

 

postheadericon Stacja meterologiczna

Dzięki uprzejmości pana Michała Świdra dzieci z grup "Muchomorki", "Biedroneczki" i "Krasnoludki" miały możliwości obejrzeć stację meterologiczną która znajduje się w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie. Pan Michał objaśnił działanie wiatromierza i deszczomierza oraz pokazał komputer sterujący tymi urządzeniami. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych im informacji.

 

postheadericon Spotkanie ze strażakami z OSP w Dąbiu

Dzieci z naszego przedszkola spotkały się ze strażakami z OSP w Dąbiu. Strazacy opowiedzieli o swojej pracy i pokazali sprzęt strażacki.

Poprawiony (poniedziałek, 12 czerwca 2017 21:03)

 

postheadericon Przedszkoliada

27.05.17r. drugiego dnia obchodów Dni Łukowa dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XIV Przedszkoliadzie, która w tym roku odbyła się na miejskim stadionie. Podczas konkurencji sportowych przedszkolaki razem z rodzicami prezentowały swoje umiejętności sportowe: zwinność, zręczność, szybkość. Najważniejsze podczas zawodów była dobra zabawa i przestrzeganie zasad fair play.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 19:58)

 

postheadericon Wycieczka do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Dnia 22.05.17r. dzieci z grup: Biedroneczki i Dzwoneczki pojechały na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektakl "Miś Tymoteusz".

 

postheadericon V Przedszkolny Przegląd Piosenki Polskiej

 

Dnia 16.05.17r. Basia, Maja i Tosia z grupy "Motylki" wzięły udział w V Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Polskiej  pod hasłem „Piosenka ludowa”. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt."Uciekła mi przepióreczka". Całość występu dopełniały piękne, kolorowe stroje ludowe. Dzieci przygotowała p. Agnieszka Skrzyszewska.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:00)

 

postheadericon Łukowskie Uliczne Biegi 3-majowe

Tradycją naszego przedszkola jest udział Łukowskich Ulicznych Biegach 3-majowych. W tym roku odbyły się one już po raz 24. Nasze przedszkolaki bardzo licznie i chętnie wzięły udział w tych patriotycznych uroczystościach. W nagrodę otrzymały pamiątkowy dyplom i medal.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:02)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj93
mod_vvisit_counterWczoraj186