Get Adobe Flash player
Imieniny
: Juliusza Lukasza
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Charytatywny Maraton Artystyczny dla pana Krzysztofa Bryły

"Człowiek tyle jest wart ile da z siebie innym"

W ramach pomocy dla pana Krzysztofa Bryły,

który zbiera pieniądze na leczenie i rehabilitację martwicy kości księżycowatej prawej dłoni

w naszym przedszkolu odbył się  "Charytatywny Maraton Artystyczny"

Program:

8.01.18r. (poniedziałek)  – pokaz sztuczek i Frisbee z psem Rayem przez Julitę Matejek, trenerkę zajęć z Frisbee w Lublinie w Klubie Active-dog;  zdobywczynię I miejsca w Up Dog Freestyle Level 1 w Sopocie 2016r.; IV miejsca w Up Dog Freestyle Level 1 w Gdyni w 2017r.; III miejsca w Treningowych Zawodach Agility Trial - Agility Open w 2017r.; II miejsca w Jumping Open II miejsca w Łącznej Open; IV miejsca  w Tuneliadzie,

15.01.18. (poniedziałek)  koncert Kolęd i Pastorałek w  wykonaniu Kacpra Czerskiego z rodzicami,

18.01.18r. (czwartek) - warsztaty plastyczne prowadzone przez p. Annę Karolkiewicz przez animatora zajęć artystycznych,

25.01.18r. (czwartek) – Zumba dla dzieci pod okiem trenera Fit Dance Forma p. Sylwii Mateńko - Woch

 

Gorąco dziękujemy Julicie, Kacprowi, p. Ani i p. Sylwii za wsparcie i włączenie się do naszej akcji poprzez organizację zajęć dla przedszkolaków.

Poprawiony (środa, 28 lutego 2018 20:56)

 

postheadericon IV Przedszkolne Kolędowanie

Dnia 5.01.18 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w IV Przedszkolnym Kolędowaniu zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2. Adaś z grupy "Muchomorki" razem z panią Edytką zaśpiewali pastorałkę pt.  natomiast Lenka z p. Anią zaprezentowały się w utworze "Odwieczne życzenia świąteczne". Zarówno dzieci jak i panie doskonale poradziły sobie z tremą.

Poprawiony (środa, 28 lutego 2018 20:53)

 

postheadericon Bezpiecznie z Adasiem

Dnia 19.12.17r. nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Bezpiecznie z Adasiem". Dzięki uprzejmości Pani Magdaleny Jastrzębskiej, prezesa Opel Jastrzębski S.A. wszystkie przedszkolaki otrzymały kamizelki odblaskowe, które wpłyną na bezpieczeństwo podczas spacerów i wycieczek. Dzieci z tej okazji zaprezentowały swoją wiedzę nt. bezpieczeństwa na drodze recytując wiersze, śpiewając piosenki i przedstawiając scenkę "Przygody Misia". W ramach podziękowania wręczyły pani Magdzie papierowy model Opla i serduszko przyjaciela przedszkola

 

postheadericon Spotkania przedświąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas, który jest okazją do wspólnego kolędowania. Tradycją naszego przedszkola w okresie przedświątecznym są spotkania z rodzicami.

Po występach i wspólnym kolędowaniu przedszkolaki złożyły życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane podarunki. Następnie wszyscy zgromadzili się przy stole, na którym znalazły się świąteczne przysmaki. Spotkaniom w grupach  towarzyszyła niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera

 

postheadericon Jasełka w wykonaniu Krasnoludków

Dnia 14.12.17r. dzieci z grupy "Krasnoludki" wystawiły swoim kolegom i koleżankom Bożonarodzeniowe  przedstawienie.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem w pięknych strojach odtwarzali swoje role. Całość przeplatana była, pastorałkami i tańcem. Razem z przedszkolakami wystąpili rodzice.

Wszystkie grupy przedszkolaków, z zapartym tchem oglądały  przedstawienie. Burzliwe oklaski po zakończeniu przedstawienia, były nagrodą dla wykonawców – za wiele dni prób i przygotowań.

 

postheadericon Biedroneczki tworzą "Bajkę w podróży"

Dzieci z grupy "Biedroneczki" przyłączyły się do realizacji ogólnopolskiego projektu "Bajka w podróży", którego pomysłodawcą jest p. Iwona Mnich. W ramach programu zadaniem dzieci jest wymyślenie kolejnego rozdziału do "Bajki w podróży" zawierającego informacje o swoim regionie. Aby dobrze wykonać zadanie przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Muzeum Regionalnego w Łukowie. Tam obejrzały wystawę "Historia Łukowa i Ziemi Łukowskiej" oraz "W polu i w zagrodzie". Wyposażone w wiedzę przystąpiły do tworzenia dalszych rozdziałów bajki, wzbogacając ją w ilustracje.

 

postheadericon Warsztaty Bożonarodzeniowe

W grudniu w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe zorganizowane przez Muzeum Regionalne w Łukowie. wzięły w nich udział dzieci z grup : "Muchomorki", "Dzwoneczki", "Biedroneczki" i "Pszczółki". Podczas spotkania dzieci zdobyły informacje nt. zwyczaju ubierania choinki, symboliki poszczególnych ozdób. Najważniejszą i najciekawszą częścią było samodzielne wykonywanie ozdób z opłatka. Przedszkolaki robiły to z dużą starannością i zaangażowaniem. Wykonane przez dzieci gwiazdy ozdobiły choinki w salach.

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj78
mod_vvisit_counterWczoraj38