Get Adobe Flash player
Imieniny
: Marleny Seweryna
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Warsztaty Bożonarodzeniowe

W grudniu w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe zorganizowane przez Muzeum Regionalne w Łukowie. wzięły w nich udział dzieci z grup : "Muchomorki", "Dzwoneczki", "Biedroneczki" i "Pszczółki". Podczas spotkania dzieci zdobyły informacje nt. zwyczaju ubierania choinki, symboliki poszczególnych ozdób. Najważniejszą i najciekawszą częścią było samodzielne wykonywanie ozdób z opłatka. Przedszkolaki robiły to z dużą starannością i zaangażowaniem. Wykonane przez dzieci gwiazdy ozdobiły choinki w salach.

 

postheadericon Niezwykły gość w przedszkolu

Do dzieci z grupy „Muchomorki” przybył niezwykły gość – Ray, owczarek australijski. Właścicielka Julita Matejek ze swoim pupilem zaprezentowali pokaz psich umiejętności. Opowiedziała również dzieciom jak należy dbać o czworonoga oraz przedstawiła kilka ciekawostek z zachowania i charakteru tego psiaka. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy podchodzić do psa i bezpiecznie się z nim bawić. Dziękujemy!

By pomóc zwierzętom, które nie mają swoich właścicieli, ZAPRASZAMY do udziału w zbiórce karmy dla psów i kotów ze schroniska HAPPY DOG w Sobolewie zorganizowaną przez nasze przedszkole

Poprawiony (sobota, 16 grudnia 2017 19:31)

 

postheadericon Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni. Wiadomo, że tego wtedy do wszystkich dzieci przychodzi szczególny gość - Mikołaj.

Do naszego przedszkola zawitał zaraz po śniadaniu. "Motylki", "Dzwoneczki" i "Krasnoludki" przywitały go bardzo serdecznie, zaprezentowały  swoje umiejętności i zaprosiły do wspólnej zabawy. Dzieci z grupy "Muchomorki" i "Pszczółki" wcieliły się w rolę poszukiwaczy skarbów tj. prezentów. W grupie "Biedroneczki" na spotkanie z Mikołajem przybyli również rodzice, którzy obserwowali zmagania swoich pociech z zadaniami przygotowanymi przez Mikołaja. oraz obejrzeli przygotowaną na tą okazję część artystyczną.  W nagrodę za występy i dobre zachowanie św. Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczył wspaniałe prezenty.

Poprawiony (sobota, 16 grudnia 2017 19:33)

 

postheadericon "Odzyskomania " w naszym przedszkolu

Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie,

bierze udział w programie

„ODZYSKOMANIA”.

Gorąco zachęcamy rodziców, ich rodziny i znajomych,

aby włączyli  się do tego programu.

Celem nadrzędnym programu jest:

1. Podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa poprzez propagowanie idei prawidłowych zachowań konsumenckich i praktycznej wiedzy nt. zasad postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) oraz z bateriami i przenośnymi akumulatorami.

2. Zwiększenie motywacji uczestników do postępowania zgodnie z przepisami prawa i na rzecz bezpieczeństwa swojego i środowiska przyrodniczego wskutek zaproponowania systemu gratyfikacji właściwych zachowań konsumenckich.

Od 1 XII - 29 XII 2017r do Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja, można przenosić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Zgromadzony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, oraz baterie i przenośne akumulatory, możemy zamienić na punkty, które wymienimy  na nagrody m.in. sadzonki roślin dębów, jabłoni czy klonów.

Drzewa i krzewy mają niesamowity wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Osoby przebywające w otoczeniu roślin są szczęśliwsze.

Drzewa w pobliżu przedszkola  zarówno ochraniają latem przed słońcem, jak i jesienią przed deszczem, a dodatkowo pochłaniają produkowany przez ludzi CO2 i wytwarzają życiodajny tlen.

Dlatego zachęcamy Państwa do udziału w programie, a dzięki temu nasze przedszkole  zostanie  obsadzone roślinami.

 

Więcej…

 

postheadericon Święto Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów. 25.11.15r. obchodzony jest Światowy Dzień  Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu już od wielu lat dzieci obchodzą to święto. W tym roku uroczystości i zabawy z tej okazji odbyły się 24.11.  Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela i w grupach świętowały. Były występy, zabawy muzyczno - ruchowe, zawody sportowe, słodki poczęstunek, a wszystko to oczywiście w towarzystwie misiów.

Poprawiony (sobota, 16 grudnia 2017 19:37)

 

postheadericon "Pszczółki" w sklepie zabawkowym

Tuż przed Mikołajkami dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły sklep zabawkowy „Bajka”. Przedszkolaki zapoznały się z asortymentem sklepu, poznały zabawki, a także zwróciły uwagę na gry planszowe, układanki, puzzle. Wszyscy byli zdumieni ogromną ilością różnych zabawek. Dziewczynki zachwycone były lalkami i wózkami, natomiast chłopców zainteresowały duże auta oraz klocki lego. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki, które sprawiły dużą radość naszym milusińskim.
Składamy serdeczne podziękowania dla właścicieli i pracowników sklepu "Bajka " za gościnność i prezenciki.

Poprawiony (sobota, 16 grudnia 2017 19:39)

 

postheadericon Wizyta w Master TV

Dnia 16.11.2017r. dzieci z grupy Pszczółki udały się na wizytę w telewizji Master Tv. Podczas krótkiego spotkania zapoznały się z pracą w telewizji, dowiedziały się kim jest redaktor, oglądały z bliska kamery telewizyjne. Przedszkolaki miały również możliwość udzielenia mini wywiadu. Dziękujemy całej ekipie telewizji  za poświęcony czas i miłe przyjęcie.

Zapraszamy na emisję programu 24.11.2017r.

Poprawiony (niedziela, 26 listopada 2017 15:30)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj25