Get Adobe Flash player
Imieniny
: Bogny Apolinarego
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Wizyta w gabinecie stomatologicznym

W ramach działań profilaktycznych dzieci z grup "Biedroneczki", "Muchomorki", "Pszczółki" i "Krasnoludki" odwiedziły gabinet stomatologiczny "Nowy Uśmiech". Pani doktor w bardzo ciekawy sposób opowiedziała przedszkolakom w jaki sposób dbać o zęby i wytłumaczyła etapy ich leczenia. Opowiedziała  o swojej pracy, zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, sprzętem, urządzeniami  i narzędziami dentystycznymi. Miłe przyjęcie w gabinecie stomatologicznym i panująca swobodna atmosfera sprzyjały nabieraniu ufności dzieci do dentysty.

Serdecznie dziękujemy pani doktor Karolinie Sankowskiej za ciepłe przyjęcie i  poświęcony czas.

 

postheadericon Audycja muzyczna

W kwietniu 5 i 6-latki wzięły udział w audycji muzycznej organizowanej przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie. Audycja miała na celu rozbudzić zainteresowanie muzyką, przybliżyć dzieciom wygląd, brzmienie instrumentów oraz zapoznać je ze sposobem grania na niektórych z nich. Audycja przeprowadzona była w bardzo ciekawy sposób angażując dzieci do śpiewania.

 

postheadericon "Biedroneczki" uczą się programować

Dzieci z grupy "Biedroneczki" od kilku miesięcy poprzez realizują Ogólnopolski Program Uczymy Dzieci Programować. Celem przeprowadzonych zajęć jest świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania do zajęć dydaktycznych. Zabawa połączona z nauką to doskonały sposób na poszerzanie umiejętności i rozwijanie zdolności dzieci.

 

postheadericon Wycieczka integracyjna dla dzieci i rodziców z grupy "Krasnoludki"

Dnia 13.05.18r. dzieci, rodzice i pani Dorota z grupy "Krasnoludki" pojechali na wycieczkę do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. W programie wycieczki było zwiedzanie Jura Parku, objazd po zwierzyńcu Bałtowskim, wizyta w wiosce Czarownic i prehistorycznym oceanarium oraz oglądanie polskich zamków w miniaturze. Pobyt w Bałtowie zwieńczyły swobodne zabawy w Parku Rozrywki. Miny dzieci i rodziców zdradzały ogromną radość w tym miejscu. Gorąco dziękujemy panu Arturowi za pilotowanie tej wspaniałej przygody.

 

postheadericon Warsztaty Sensoplastyczne

W ramach realizacji projektu "Drużyna Superbohaterów" panie Monika Zarzycka i Joanna Plewka zorganizowały i przeprowadziły zajęcia prowadzone metodą Sensoplastyki dla chętnych dzieci z miasta Łuków. "Legalne brudzenie" odbyło się w Szkole Podstawowe nr 2 w Łukowie i połączone było ze zbiórką darów dla dzieci z Domu Dziecka w Łukowie.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:00)

Więcej…

 

postheadericon Wyjście do Straży Pożarnej

Dnia 10 maja 2018 roku, dzieci z grupy Pszczółki i Muchomorki wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, aby poznać tajniki pracy strażaków.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:03)

Więcej…

 

postheadericon XXV uliczne biegi 3-majowe

W tym roku już po raz XXV na ulicach naszego miasta odbyły się Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków.

Tradycyjnie dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie i licznie wzięły w nich udział. W kategorii bieg "Krasnala" uczestniczyły dzieci z grup: "Krasnoludki", "Pszczółki", "Biedroneczki", "Dzwoneczki" a nawet najmłodsze w przedszkolu "Motylki". Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało medal.

Poprawiony (wtorek, 19 czerwca 2018 17:30)

Więcej…

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj73
mod_vvisit_counterWczoraj137