Get Adobe Flash player
Imieniny
: Ludomira Benedykta
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Wystawa "Moja książka z dzieciństwa"

W kwietniu w naszym przedszkolu odbyła się wystawa  pamiątkowych egzemplarzy książek z lat dziecięcych rodziców i dziadków. Jej celem było zaprezentowanie dzieciom pozycji książkowych które posiadają inną szatę graficzną niż obecnie wydawane, oraz wzbudzenie w sercach emocji które towarzyszą podczas spotkań z książką.

Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które udostępniły swoje książki na czas wystawy. Była ona  niewątpliwie sentymentalną podróżą do krainy dziecięcych lektur.

 

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:20)

 

postheadericon Sukcesy naszych przedszkolaków na konkursach ogólnopolskich

Dzieci z naszego przedszkola mogą pochwalić się sukcesami w konkursach ogólnopolskich.

Aleksandra Gałat zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Lublin oczami przedszkolaka” w swojej kategorii wiekowej. Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 5 w Lublinie przy współpracy wydawnictwa Bliżej Przedszkola z okazji 800 –lat powstania miasta Lublin. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac.

Malwina Pyra zajęła I miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie „ Moja książeczka”  zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 im. Jeana de la Fontaine’a w Olsztynie „Przygody"

Obie dziewczynki do konkursów przygotowała pani Joanna Plewka.

Gabriela Semczuk wzięła udział w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Poezji Dziecięcej "Kto czyta ma piękne sny". Recytowała wiersz Zofii Serdecznej pt: "Sama w domu". Przegląd odbył się 27. 04. 2017 r w Pracowni Kultury Maki w Lublinie. Gabrysię do przeglądu przygotowała pani Dorota Jońska.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:05)

 

postheadericon XXIII Uliczne Biegi 3 - majowe

W tym roku już po raz XXIII na ulicach naszego miasta odbyły się Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków.

Tradycyjnie dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie i licznie wzięły w nich udział. W kategorii bieg "Krasnala" uczestniczyły dzieci z grup: "Misie" i "Biedroneczki". Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało medal i dyplom.

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 22:19)

 

postheadericon VII Przegląd Tanecznym Krokiem

Nasze przedszkole już po raz siódmy zorganizowało Przedszkolny Przegląd „Tanecznym krokiem”. Tym razem  odbył się pod hasłem "Tańce Świata". Przegląd odbył się 21.04.17r. na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury, wzięły w nim udział dzieci z miejskich przedszkoli

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 22:20)

Więcej…

 

postheadericon Wkrótce Święta

 

Przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu w  grupie "Muchomorki", "Dzwoneczki" i "Motylki" zorganizowane były zajęcia otwarte dla rodziców nt. „Wkrótce Święta” .

Poprawiony (sobota, 06 maja 2017 16:47)

Więcej…

 

postheadericon Warsztaty pisankarskie w muzeum

Przed Świętami dzieci z grup:  "Biedroneczki", "Dzwoneczki" i "Misie" wzięły udział w warsztatach pisankarskich w  Muzeum Regionalnym w Łukowie.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:15)

Więcej…

 

postheadericon Misie z wizytą w szkole

Dla sporej części Misiów  ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,  w marcu dzieci z grupy VI odwiedziły kolegów i koleżanki z II klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.

 

Poprawiony (sobota, 06 maja 2017 16:47)

Więcej…

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj35