Get Adobe Flash player
Imieniny
: Teresy Jadwigi
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

 

 

 

W dniach 11-13.01.17r. w naszym przedszkolu w każdej grupie odbyły się uroczystość z okazji tego święta.

 

Dzieci  przygotowały część artystyczną dla gości, w których dziadkowie również brali aktywny udział. Były wspólne tańce i zabawy. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku. Szanowni goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, a ich trud nagrodzili gromkimi brawami. W grupie "Krasnoludki"  wystąpili także tatusiowie prezentując swoje umiejętności w walcu z córkami. Przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki  i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Poprawiony (niedziela, 05 marca 2017 15:45)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj114
mod_vvisit_counterWczoraj81