Get Adobe Flash player
Imieniny
: Filipiny Eustachego
Ścieżka powrotu
Strona główna
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon VII Przegląd Tanecznym Krokiem

Nasze przedszkole już po raz siódmy zorganizowało Przedszkolny Przegląd „Tanecznym krokiem”. Tym razem  odbył się pod hasłem "Tańce Świata". Przegląd odbył się 21.04.17r. na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury, wzięły w nim udział dzieci z miejskich przedszkoli

 

Z publicznością muzycznie przywitały  się  dzieci z grupy „Krasnoludki”. Zaprezentowały pięknego walca zatańczonego przez tatusiów i córeczki. Ten niezwykły występ przygotowała p. Dorota Jońska.

Następnie nadszedł czas na taneczne popisy każdej placówki. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Motylki". Wykonały taniec "Tarantella" akompaniując sobie na tamburynach. Występ opracowała p. Agnieszka Skrzyszewska. Wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowe balony i upominki. Wśród zaproszonych gości był zastępca Burmistrza Miasta Łuków Marcin Mateńko, przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli miejskich, rodzice, sponsorzy oraz lokalne media.

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 22:20)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj70
mod_vvisit_counterWczoraj134