Get Adobe Flash player
Imieniny
: Juliusza Lukasza
Ścieżka powrotu
Strona główna Informacje dla rodziców
Rekrutacja 2018/2019
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców


PRZYPROWADZANIE I ODBIERANIE DZIECI

 

Uważamy, że na te czynności powinno się przeznaczyć nieco więcej czasu - jeśli jest to możliwe.

Stwarza to okazję do rozmowy o problemach dziecka, jego radościach, ewentualnych chorobach lub dniach wolnych  i innych sprawach. Dzieci odbierane są z przedszkola tylko przez rodziców lub osoby przez nie upoważnione. Jeżeli po dziecko ma przyjść ktoś inny niż rodzice, należy nas o tym powiadomić.

Pamiętajcie, że zawsze możecie do nas zadzwonić, jeśli dziecko nie chciało zostać w przedszkolu lub było smutne z innego powodu.

DZIECI CHORE

 

Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką nie są przyjmowane do przedszkola. Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci przeziębionych. Katar to także choroba. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia.

Jeżeli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, natychmiast Was o tym powiadomimy, dlatego bardzo prosimy aby numery Waszych telefonów którymi dysponujemy były stale aktualne.

ODZIEŻ

 

Dzieci powinny być ubierane w wygodne i praktyczne ubranka, tj. odzież, która nie krępuje dziecka i w której może się pobrudzić, np. podczas zajęć plastycznych lub zabaw w ogrodzie. Prosimy, aby każde dziecko miało

odpowiednią garderobę . Próbujemy, w miarę możliwości, codziennie wychodzić na powietrze, niezależnie   od pory roku czy pogody. Nie ma pojęcia „zła pogoda", może być tylko źle dobrana odzież.

Poprawiony (poniedziałek, 19 listopada 2012 21:29)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj112
mod_vvisit_counterWczoraj38