Get Adobe Flash player
Imieniny
: Ildefonsas Rajmunda
Ścieżka powrotu
Strona główna rok szkolny
Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 4

Fantazja w Łukowie


os. L. Klimeckiego 14
tel. 25 798 32 21
Logowanie
Szukaj

postheadericon Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie

postheadericon Przedszkoliada

27.05.17r. drugiego dnia obchodów Dni Łukowa dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XIV Przedszkoliadzie, która w tym roku odbyła się na miejskim stadionie. Podczas konkurencji sportowych przedszkolaki razem z rodzicami prezentowały swoje umiejętności sportowe: zwinność, zręczność, szybkość. Najważniejsze podczas zawodów była dobra zabawa i przestrzeganie zasad fair play.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 19:58)

 

postheadericon Wycieczka do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Dnia 22.05.17r. dzieci z grup: Biedroneczki i Dzwoneczki pojechały na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektakl "Miś Tymoteusz".

 

postheadericon V Przedszkolny Przegląd Piosenki Polskiej

 

Dnia 16.05.17r. Basia, Maja i Tosia z grupy "Motylki" wzięły udział w V Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Polskiej  pod hasłem „Piosenka ludowa”. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt."Uciekła mi przepióreczka". Całość występu dopełniały piękne, kolorowe stroje ludowe. Dzieci przygotowała p. Agnieszka Skrzyszewska.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:00)

 

postheadericon Łukowskie Uliczne Biegi 3-majowe

Tradycją naszego przedszkola jest udział Łukowskich Ulicznych Biegach 3-majowych. W tym roku odbyły się one już po raz 24. Nasze przedszkolaki bardzo licznie i chętnie wzięły udział w tych patriotycznych uroczystościach. W nagrodę otrzymały pamiątkowy dyplom i medal.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 20:02)

 

postheadericon warsztaty ogrodnicze

Dzieci z grupy "Biedroneczki" dzięki uprzejmości pana Dariusza Komorowskiego właściciela sklepu ogrodniczego "Rosa" wzięły udział w warsztatach ogrodniczych. Najpierw zwiedziły sklep zapoznając się z jego asortymentem a następnie przystąpiły do sadzenia bratków. Każde dziecko miało możliwość samodzielnie wykopać dołek i zasadzić kwiatka. Nie zapomniały także o podlaniu ich, aby pięknie rosły. Po wykonaniu zadania, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy małego ogrodnika.

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 22:23)

 
Linki

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj108
mod_vvisit_counterWczoraj156